Junior kontroller

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Kelet-Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzleti megoldások és szolgáltatások területén végzik.
A KÉSZ Consulting Kft. a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs és humán szolgáltatásokat. Célunk, hogy az általunk nyújtott minőségi üzleti szolgáltatások lehetővé tegyék partnereink számára, hogy teljes figyelmükkel fő tevékenységük felé fordulhassanak.

Csapatunk bővítése céljából új kollégánkat JUNIOR KONTROLLER munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

ÚJ MUNKATÁRSUNKRA AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK:

  • eredmény tervezés, havi szintű terv-tény összehasonlítás, eltérések elemzése-ellenőrzése
  • időszaki elhatárolások készítése, szakmai felügyelete, közreműködés az időszaki zárásokban,
  • vállalati, költséghelyi éves tervek készítésében való közreműködés,
  • havi pénzügyi zárások, jelentések készítése,
  • rendszeres és eseti riportok készítése
  • költségmonitorozás, ezzel kapcsolatos kimutatások, jelentések készítése, költségfelosztások ellenőrzése, felügyelete
  • együttműködés a vállalati üzleti területtel és számviteli munkatársakkal
  • adatszolgáltatás belső és külső használatra
  • cash-flow, terv/tény elemzések és előrejelzések készítésében való közreműködés

ELVÁRÁSOK:

  • elemző, analitikus szemlélet,
  • felsőfokú közgazdász/ pénzügyi-számviteli végzettség
  • 1-2 év releváns kontrolling, vagy nemzetközi könyvvizsgálói tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete és kiemelkedően magas szintű Excel ismeret (makró ismeret előnyt jelent)

ELŐNYT JELENT:

  • számviteli / kontrolling szakirányú végzettség
  • vállalatirányítási rendszer ismerete

AMIT AJÁNLUNK:

  • felelősségteljes, önálló feladatok, változatos szakmai kihívás, több üzleti terület megismerése
  • folyamatos fejlődési lehetőség, senior kontroller kolléga mentorálása mellett
  • személyre szabott képzési stratégia, karriercélok támogatása
  • nagyvállalati munkakörnyezet, gondoskodó szervezeti háttér

MuNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest IX. kerület

A fájlok mérete legfeljebb 5 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: pdf doc docx odt.
A fájlok mérete legfeljebb 2 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: gif jpg jpeg png pdf doc docx odt.