Junior kontroller

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el: tervezés, gyártás, építés, szerelés területén.

A KÉSZ Csoport csapata keresi lelkes új kollégáját JUNIOR KONTROLLER (Budapest) munkakörbe.

Munkatársunkra az alábbi feladatok során számítunk:

  • költségmonitorozás, ezzel kapcsolatos kimutatások, jelentések készítése
  • költségfelosztások ellenőrzése, felügyelete
  • időszaki elhatárolások szakmai felügyelete, közreműködés az időszaki zárásokban
  • vállalati, költséghelyi éves tervek készítése, illetve kiértékelése
  • időszaki (havi, negyedéves) eredmény terv-tény értékelése
  • tagvállalati cash flow előrejelzés összeállítása, elemzése
  • megtérülés számítások készítése, döntési alternatívák pénzügyi modellezése
  • tevékenység fedezetelemzés, költségkalkulációk
  • a tagvállalat szervezetei közötti belső elszámolási rendszer működtetése, a belső árképzés szabályainak kialakítása és betartatása
  • a tagvállalat és annak szervezetei teljesítményének folyamatos, havi teljes körű visszamérése, terv-tény és forecast elemzések készítése

Az ideális pályázó az alábbi tudással rendelkezik:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség
  • kontrolling területen szerzett gyakornoki és/ vagy munkatapasztalat
  • magabiztos, magas szintű Excel ismeretek

Amit ajánlunk:

  • nagyvállalati környezetben történő munkavégzés
  • szakmai fejlődést elősegítő, változatos feladatok
  • támogató szakmai csapat, gondoskodó vállalati kultúra
  • komplex juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet!

A fájlok mérete legfeljebb 5 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: pdf doc docx odt.
A fájlok mérete legfeljebb 2 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: gif jpg jpeg png pdf doc docx odt.