Minőségellenőr

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.
A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el, többek között a: tervezés, gyártás, építés és, szerelés területén.

A DVB Kft. csapata munkatársat keres bővítése céljából.

Új munkatársunkat MINŐSÉGELLENŐR munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni

Munkavégzés helye: Szeged

Feladatok:

  • Napi gyártási folyamatok ellenőrzése
    Beton konzisztencia, elem méretek, vasváz méretek ellenőrzése
  • Gyártásközi és végellenőrzés a gyártó műhelyekben, próbaszerelések ellenőrzése
  • Alvállalkozók gyártásközi és végellenőrzése
  • Ellenőrzések és vizsgálatok dokumentálása
  • Nem megfelelő termék kezelése, jegyzőkönyvezése

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajzolvasás
  • Kétműszakos munkarend vállalása (7:00-15:30 ill. 10:00-18:30)

Amit ajánlunk:

  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
  • Piacképes jövedelem

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy jelentkezzen szakmai önéletrajzával és bérigénye megjelölésével a barthal [at] kesz.hu e-mail címen!

A fájlok mérete legfeljebb 5 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: pdf doc docx odt.
A fájlok mérete legfeljebb 2 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: gif jpg jpeg png pdf doc docx odt.