Munkaügyi ügyintéző

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. A KÉSZ Csoport Business Solutions divíziója a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs és humán szolgáltatásokat.

Új kollégánkat MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

Munkavégzés helye: Budapest

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • A cégcsoporthoz tartozó leányvállatok személyügyi feladatainak ellátása
  • Kollégák be és kiléptetése, felvételi folyamatok teljes körű adminisztrációja
  • Munkaszerződés előkészítése, munkaköri leírások és egyéb formanyomtatványok aktualizálása
  • Új belépők beillesztése, integrációjuk támogatása
  • Kölcsönzötti állomány munkaerő ügyintézése
  • Szervezet- és folyamatfejlesztésben való közreműködés
  • Együttműködés a cégcsoport területi vezetőivel
  • Létszámmal, bérköltséggel, személyi jellegű kiadásokkal kapcsolatos statisztikák, kimutatások, elemzések biztosítása a hivatalos szervek, a vezetőség, valamint a társosztályok számára
  • A munkaidő gazdálkodás megfelelőségeinek felügyelete és a nem-megfelelőségek megszüntetésére javító intézkedések megtétele (pl. rendkívüli munkavégzés rendje, műszakbeosztások és műszakrend változtatások, napi jelenléti ívek és szabadság tömbök adminisztrációja, stb.)
  • Társosztályokkal, külső partnerekkel történő kapcsolattartás

Elvárásaink:

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • A magyar munkajog naprakész ismerete
  • Minimum 2 év személyügyi/munkaügyi szakmai tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office)
  • Kiemelkedő szervező, asszertív kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, precizitás
  • Újító hajlam, eredményorientált, rugalmas és vidám személyiség
  • Önálló, nyitott személyiség

Előnyt jelent:

  • Piramis rendszer ismerete
  • Angol- és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrier - és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Különböző szakterületek megismerésének lehetősége
  • Fiatalos, vonzó munkakörnyezet; nagyvállalati háttér
  • Stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő csapatban
  • Komplex juttatási csomag

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzával és a bérigénye megjelölésével várjuk jelentkezését! A pályázatokat a beérkezés sorrendjében, folyamatosan bíráljuk el!

A fájlok mérete legfeljebb 5 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: pdf doc docx odt.
A fájlok mérete legfeljebb 2 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: gif jpg jpeg png pdf doc docx odt.