STATIKUS TERVEZŐ MÉRNÖK

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el: tervezés, gyártás, építés, szerelés területén.

Csapatunk bővítése céljából a BIMDesign Kft-hez munkatársat keresünk STATIKUS TERVEZŐ MÉRNÖK munkakörbe

Munkavégzés helye: Budapest, Kecskemét vagy Szeged

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Elsődlegesen acélszerkezetek statikai tervezése
  • Komplex szerkezettervezői feladatok ellátása, engedélyezéstől a kiviteli tervekig
  • Gyártmányszerkesztők munkájának előkészítése és támogatása
  • Az acélszerkezetek gyártása és szerelése során felmerülő kérdések, problémák rugalmas, szakszerű megoldásának támogatása

Ideális jelöltünk:

  • minimum 1-2 éves szerkezettervezői gyakorlattal, valamint
  • Végeselemes alapú számítógépes méretező szoftverek ismeretével és alkalmazói szintű gyakorlattal, valamint
  • Tervezői jogosultsággal, valamint
  • Középfokú aktív elsődlegesen német és/vagy angol nyelvtudással, valamint
  • EUROCODE szabvány ismerettel rendelkezik
  • Nagy volumenű projektek statikai tervezésében szerzett tapasztalata és
  • Külföldi partnerekkel való együttműködésben szerzett tapasztalata van

Előnyt jelent:

  • Földrengés méretezésben szerzett tapasztalat
  • Ipari és sportlétesítmények tervezésében való jártasság
  • 3D-s acélszerkezeti modellezési gyakorlat (TEKLA)
  • vezetői- és koordinációs készség
  • ConSteel felhasználói szintű ismerete

Amit ajánlunk:

  • Szakmailag kiemelkedő, kihívást jelentő munkákban való részvétel
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
  • Nagyvállalati környezetben történő munkavégzés
  • Vonzó juttatási csomag

A fájlok mérete legfeljebb 5 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: pdf doc docx odt.
A fájlok mérete legfeljebb 2 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: gif jpg jpeg png pdf doc docx odt.